Oficiální ENVY Shop - Sportovní Oblečení & Boty 50% sleva Na
 

 • Oficiální ENVY Shop
 • Soukromí
 • Návrat doručení
 • Kontaktujte nás
 • Úvod >  Informace o přepravě

  Informace o přepravě

  Možnosti a náklady na dodání
  Dodání objednávky je pro nás velmi důležité. Abyste zajistili, že obdržíte svůj nákup nejdříve, je zásilka dodávána především DHL nebo EMS. Jsme rádi, že poskytujeme mezinárodní přepravu pro většinu světa.

  Čas zpracování objednávek
  Všechny položky se budou kontrolovat v délce 3-10 pracovních dnů. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail a informace o sledování. Poznámka: všechny objednávky budou zpracovány a odeslány od pondělí do pátku (s výjimkou svátků). Nemůžeme čelit neočekávaným zpožděním, jako jsou turisté nebo špatná adresa. Doporučujeme, aby osoba přijala balíček. Pokud nemusíte doručovat doma, doporučujeme vám poslat tašku a opustit své pracoviště.

  Sledujte objednávku
  Byla-li expedici objednávky vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu měřicí kód a místo do 48-72 hodin, můžete zkontrolovat online projekt. Své objednávky můžete sledovat na stránce svého účtu. Sledovací číslo, které má být ověřeno:
  Webové stránky EMS: http://www.ems.com.cn/
  Webové stránky společnosti DHL: http://www.dhl.com/ o
  http://track.dhl-usa.com/
  Vezměte prosím na vědomí, že objednávku zašleme poštovní a poštovní schránkou nebo podobnou adresou, a to nejen poštovní adresou.

  Máte objednávku
  Dodací lhůty jsou založeny na produktu vašeho obchodu a objednávce. Podle pravidel obdržíte 10 dnů od dokončení projektu v tomto pořadí. Neváhejte věnovat pozornost vašemu účtu. Po obdržení objednávky do 15 dnů okamžitě kontaktujte místní poštu. Můžete také kontaktovat náš zákaznický servis a vynaložíme veškeré úsilí

  Zaregistrujte se k dodání
  Podpis vyžaduje zásilku. Pokud však můžete poslat pokus neposkytnout vaši rodinu. Pokud vy a vaše rodina nejsou k dispozici, přijmou objednávku a balíček vrátí následující den.

  Odmítl odeslat
  Pokud odmítnete podepsat, nebo z nějakého důvodu, z nějakého důvodu, protože nemůžete používat, nebo nám doručovací adresa je nesprávné nebo neúplné) automaticky vrátí balíček, vaše objednávka bude zrušena a podávání zpráv o platebních kartách Použité pro vaši objednávku. A 50% ceny surovin a nákladů na dopravu nelze hradit. Omlouváme se za odmítnutí vrácení zboží, které nám nelze vrátit, nebude přijato. Tyto příkazy budou vráceny neotevřené.

  Daně a zvyky
  V současné době jsme ve více než 200 zemích po celém světě, internet umožňuje dodávání volného obchodu ve většině zemí na světě, společnost neúčtuje žádnou rychlost balíku v zemi. Všechny položky jsou dodávány v cestě kontrabandu do našeho internetového prodeje obchodů, což znamená, že všechny cla a daně může být uložena pokuta v některých zemích. Zákazníci jsou všechny způsobilé sazby, které mohou být pasivně uhrazeny v zemi určení zásilky.

  Dále, pokud chcete publikovat informační bulletin, musíte stále odpovídat za daňové a tarify alternativy.

  Vraťte se na nákup
  Všechny položky jsou kontrolovány podle kvality a závady jsou kontrolovány před odesláním. Pokud z nějakého důvodu nejste s vaším nákupem spokojeni, kontaktujte nás prosím e-mailem. Musíte mít obrázek k předkládání našich e-mailů. Předmět e-mailu by měl být nazýván "Objednat", abychom vám mohli poskytnout rychlou odpověď (děkujeme!).

  Nezapomeňte obdržet povolení k vrácení zboží do 7 dnů za účelem výměny nebo vrácení peněz. Pokud dodavatel, včetně balení a označování, musí dostat rychlé vrácení nenošené ve stejném stavu, nemytí nebo vadných kusů. Nemůže přijmout škody, znečištění nebo pozměněnou náhradu a bude hrazena. Chcete-li se vrátit svůj nákup, je mi líto, můžete zaplatit 50% nákladů projektu a doplnění stavů poplatek vrátit zboží. Za vrácení zásilky odpovídá kupující. Samozřejmě balení zboží. Při vracení uveďte prosím následující údaje: jméno účtování, adresa, jméno příjemce, adresa, číslo objednávky, důvod vrácení.

  Dovolte mi, abych vám dal splatit
  Jakmile bude návrat přijat a sledován, bude logistické centrum účtováno na původní nákupní kreditní kartu nebo platbu v původní metodě za 2 dny, bude vrácena automaticky. Vezměte prosím na vědomí, že vaše kreditní karta, později můžete použít svou platební kartu, kontaktujte prosím váš účet a poté knihu použijte po dobu 2 až 10 dní nebo více

  zpět
  Oficiální bundy, sleva trička, sleva mikiny, bundy
  Copyright @2020 www.stehovanipraha4.cz.